This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Ruina kamienicy

Witajcie !

Dzień dobry !!

Jak się macie ? Bardzo się cieszę że poświęcacie czas na przeglądanie tej strony. Starosielce to moje rodzinne osiedle. Stąd pochodzą rodzice i dziadkowie. Wychowałem się tam i dorastałem. Od 1977 roku mieszkam przy ulicy Towarowej, ale do Starosielc wciąż mnie ciągnie i w jednej chwili bym wrócił do mojego dawnego domu. Niestety już go nie ma, tak jak i wielu innych domów. Inaczej wszystko wygląda. Jeżdżę tam często, przynajmniej raz w miesiącu, oglądam. Zamykam oczy i przypominam jak było przed laty - mówi Marek Zdrodowski.

Na chwilę obecną strona to sam HTML i CSS, jak do tej pory nie użyłem żadnych możliwości które daje JavaScript. Z czasem ta strona pewnie sie zmieni i znajdzie sie na niej więcej elementów animowanych i interaktywnych. W razie pytań jestem do dyspozycji

Autor WWW: Paweł Sarosiek

Kontakt: pawelsarosiek@o2.pl.